Inzameling inktcartouches

/ april 3, 2017/ Algemeen

Onze club heeft besloten deel te nemen aan een inzamelproject, georganiseerd door de firma Recyca. De bedoeling is dat we met z’n allen trachten zoveel mogelijk lege inktpatronen bij elkaar te brengen. Voor elke onbeschadigde originele cartridge krijgt onze club een vergoeding. Met de opbrengst van deze actie kunnen we de clubkas vullen wat ten goede komt van iedereen.

Deze lege inktpatronen worden verbruikt in printers en faxmachines, zowel bij je thuis als op bedrijven. Misschien ken je bedrijven of winkels die onze club willen steunen. Misschien vind je werkgever het wel een prima idee om zijn cartridges aan ons te doneren… Inktpatronen zijn immers alom aanwezig.

Naast cartridges kunnen we ook oude gsm’s inzamelen. Voor elke nog werkende gsm, met of zonder lader, krijgen we eveneens een vergoeding.

Hoe kan je ons helpen?

Kleinere hoeveelheden kan je afgeven bij Ann & Peter, ouders van Sarah (zwemclub C1) op het adres ‘Dokter Maurice Timmermanslaan 45, 2170 Merksem’  of meebrengen naar de zwemclub waar een doos zal klaarstaan, enkel tijdens de uren van de zwemschool. Voor grote hoeveelheden van bedrijven kan een gratis afhaling rechtstreeks bij Recyca aangevraagd worden. We kunnen ook verzameldozen laten plaatsen bij bedrijven zodat ze ons langdurig kunnen sponsoren. Als men onze club opgeeft als begunstigde komt de opbrengst op onze rekening. Het bedrijf krijgt dan een detaillijst en de nodige officiële afvalcertificaten toegestuurd. Vanaf dit jaar hebben we brochures beschikbaar die je daarvoor kan gebruiken. Je kan ze verkrijgen bij Ann.

Heb je zelf ideeën of voorstellen dan horen wij het graag van je. Meer informatie over het inzamelproject vind je terug op www.recyca.be

Wij hopen dat we, samen met jullie, van deze actie een succes zullen maken.

Bij voorbaat dank voor je medewerking,

Het bestuur & oudercomité

Share this Post