MZVA – Danny Breeur – Verdienstelijk lid 2020

Kris Vermeulen/ september 28, 2021/ Algemeen

Danny Breeur werd als tiener lid van onze club. Hij was vanaf de opstart in 1978 actief betrokken bij onze waterpolo afdeling. Jaren was hij speler, daarna speler coach en vervolgens coach. Ook nam hij als zwemtrainer de masters en ouders onder zijn hoede iets wat hij tot op heden nog steeds doet. Tot in 2018 was hij ook lid van het bestuur van onze club en nam hij hierin diverse functies waar. Danny heeft altijd zeer hard meegewerkt om de Merksemse zwemvereniging te maken tot de club die ze vandaag is.

Voor deze jarenlange inzet willen we hem vandaag hartelijk bedanken en hem nomineren als verdienstelijk lid 2020.

Proficiat en een welgemeende dankuwel aan Danny !

Overhandiging van de attentie aan Danny
Danny die zijn attentie in ontvangst neemt
Share this Post